Wyślij wiadomość
Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd
Szanghaj Umitai Medical Technology Co, Ltd.  

Najbardziej profesjonalny dostawca systemu dostarczania leków w Chinach

Dom

Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

Certyfikaty
Chiny Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd
Benemae Technology Group Umitai factory building Product assembly line Local pictures of the office area Local picture of warehouse
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Umitai
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 8 million-10 million
Rok założenia : 2015
pc Export : 80% - 90%
Szanghaj Umitai Medical Technology Co Ltd znajduje się w Szanghaju, który jest najbardziej rozwiniętym regionem chińskim.

Umitai Medical Technology Co Ltd została założona w 2015 roku, spółka zależna grupy Benemae Technology (nasza firma brat, Shanghai Benemae farmaceutycznych Corporation jest nową trzecią płytę spółki notowanej na giełdzie. Kod firmy: 830931). Koncentrujemy się na projektowaniu, rozwijaniu, inżynierii i produkcji w pełnym zakresie systemu dostarczania leków, takiego jak auto-wtryskiwacze, wstrzykiwacz pióra, wstrzykiwacz do wstrzykiwania wstępnego i pompy poprawkowe do użytku domowego. Umitai Medical Technology jest poświęcony bliskim kontaktom z naszymi klientami od początkowej fazy projektowania do ostatecznego montażu. Staramy się zrozumieć ich specyficzne potrzeby i wymagania, dzięki czemu możemy zaprojektować lub dostosować nasze innowacyjne produkty, aby zaspokoić te potrzeby.

Nasz zakres działalności obejmuje różne dziedziny, takie jak analiza biochemiczna, ochrona środowiska, badania przemysłowe, bioscience, aparatura medyczna i instrumenty, technologia internetowa i niektóre nauki przygraniczne.

Przez długie lata rozwoju posiadamy krajowy system zasobów różnych talentów zawodowych, obfite dostawy różnych komponentów i części oraz materiałów specjalnych, pełne urządzenia produkcyjne i przetwórcze, silne standardy technologiczne i kompletny system zapewnienia jakości.

Jeśli potrzebujesz OEM lub ODM w produkcji, badaniach naukowych, rozwoju rynku lub chcesz zbudować własną markę w Twoim kraju, to jest nasze zaszczyt współpracować z Tobą. W ten sposób opracowaliśmy wiele produktów dla naszych klientów z USA, Europy i Południowej Afryki i uzyskaliśmy dobre opinie na temat Alibaba.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nauka i technologia nie są granicami.

Naszym zadaniem jest dołożyć wszelkich starań, aby przyczynić się do całej ludzkości.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Umitai Medical Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Joyce

Tel: +86-15001722028

Faks: 86-21-60975876

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)